Lokietek

przy_lokiet      
Nasza szkoła
Punkt Przedszkolny
Archiwum

Aktualności w roku szkolnym 2013/2014

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci - "Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!"

Wyróżnienie za swoją pracę plastyczną otrzymał Kacper Jastrzębowski z kl. I

WYCIECZKA DO SIERPCA I PŁOCKA

                  Uczniowie kl. 0-III 10 czerwca 2014 r. brali udział w wycieczce do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, gdzie uczestniczyli w warsztatach z wyrobu masła, kowalstwa i produkcji lnu. Mogli również obejrzeć z zewnątrz zrekonstruowany dworek szlachecki przeniesiony z Uniszek Zawadzkich. Następnie już w Płocku zwiedzali Stare Miasto Kolejką Tumską i podziwiali egzotyczne zwierzęta w płockim ZOO.

red. M. Jastrzębowska

zobacz zdjęcia

Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu "Szlakiem Polskich Parków Narodowych"

I miejsce Nikola Brzezińska kl. I

II miejsce Kacper Jastrzębowski kl. I

I miejsce Mateusz Sztybór kl. II

II miejsce Dominik Brzeziński kl. II

 

Opiekunowie uczniów: Monika Jastrzębowska i Małgorzata Curyło

zobacz zdjęcia

Gminny Turniej Matematyczno - Europejski

 

 

         Dnia 6 czerwca odbył się Gminny Turniej Matematyczno – Europejski. W tym roku, oprócz uczniów ze szkół podstawowych w Wieczfni Kościelnej i Windykach, gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wyszynach Kościelnych.

         Trzyosobowe drużyny składały się z przedstawicieli klas IV – VI. Tegoroczny turniej przeprowadzono z wykorzystaniem Platformy Moodle.

         Zawodnicy zmierzyli się z różnego typu zadaniami (prawda – fałsz, wielokrotnego wyboru, dobieranie, dopasowywanie, krótkiej odpowiedzi). Konkurs sprawdzał wiedzę nt. krajów Unii Europejskiej (m.in. stolice, zabytki, rzeki, sławni ludzie, dania, waluta) oraz wykorzystanie umiejętności matematycznych do rozwiązywania zadań dotyczących krajów unijnych.

 

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I    Szkoła Podstawowa w Uniszkach Zawadzkich   93%

II   Szkoła Podstawowa w Windykach                   88%

III  Szkoła Podstawowa w Wieczfni Kościelnej       84%

IV  Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych 76%

 

Gratulujemy!

 

Organizatorzy: Monika Rudzińska i Monika Zasina

zobacz zdjęcia

Dzień Dziecka

 

             Międzynarodowy Dzień Dziecka w szkole obchodziliśmy pod hasłem "Ruch jest życiem - życie jest ruchem". Uczniowie brali udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, bawili się w towarzystwie maskotki Towarzystwa Ubezpieczenia "Skok". Dzięki sponsorom był zapewniony poczęstunek. Nam wszystkim w miłej atmosferze upłynął czas poświęcony sportowi i profilaktyce. W imieniu dzieci dyrektor i rada pedagogiczna dziękują pani Wioletcie Lamparskiej za organizację imprezy.

red. M. Wisniewska

zobacz zdjęcia

 

Konkurs ortograficzny

 

27 maja gościliśmy w naszej szkole uczniów klas IV-VI  szkół podstawowych z naszej gminy na Konkursie Ortograficznym. Koordynatorem konkursu była pani Maria Orkwiszewska. W konkursie wzięło udział 9 uczniów, którzy wykazali się bardzo dobrą znajomością zagadnień ortograficznych.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Natalia Mergalska SP Windyki i Maciej Jędrzejewski SP Wieczfnia Kościelna

II miejsce – Kamila Pętlicka SP Uniszki Zawadzkie i Alicja Jędrzejewska SP Wieczfnia Kościelna

III miejsce – Dominika Nyga SP Uniszki Zawadzkie

Zdobywcy I, II i III miejsca zostali nagrodzeni dyplomami i książkami, wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

                                                                                                                  

 

Dzień Matki

 

Dnia 26 maja odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Matki. Wierszem, tańcem i piosenką dzieci dziękowały Mamom

i wyrażały swoją miłość. Następnie wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki.

 

red. admin

zobacz zdjęcia

Święto Konstytucji 3 Maja

5 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość przygotowała klasa VI pod kierunkiem pani Marii Orkwiszewskiej. Uczniowie przedstawili ciekawą lekcję historii. W rolę Konstytucji wcieliła się Klaudia Plona, która w zrozumiały sposób przybliżyła tło historyczne uchwalenia pierwszej w Europie ustawy zasadniczej. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie zaśpiewali pieśń „Witaj majowa jutrzenko”.

red. M. Orkwiszewska

Ochody Dnia Ziemi

     

                   W dniu 28 kwietnia 2014 roku obchodziliśmy Dzień Ziemi pod hasłem "Zmieniaj nawyki - nie klimat". Uczennice klasy IV-VI przygotowały inscenizację dotyczącą zagrożeń Ziemi ze strony zachowań człowieka. Inscenizacja ta miała na celu uświadomienie na wszystkich, co każdy z nas może zrobić dla swojej planety, aby była zdrowa, piękna i czysta. Czasem wystarczy dokręcić kran, zgasić niepotrzebną żarówkę, odnieść do makulaturę, aby Ziemia POCZUŁA SIĘ ZADBANA. To od nas zależy jej wygląd za 10 czy sto lat!

red. M. Wiśniewska

 

Powitanie wiosny

 

         Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie szkoły przywitali w lesie w Krajewie. Samorząd Uczniowski przygotował wiele konkursów dla dzieci najmłodszych związanych z wiosną. Przygotowano także konkurencje sportowe. Uczniowie wykazali się dużą sprawnością fizyczną, jak również wiedzą przyrodniczą. Wszyscy uczniowie wspólnie z nauczycielami przeszli ścieżkę dydaktyczną, gdzie mogli poznać las, drzewa i roślinność, mieszkańców. Na zakończenie pobytu zorganizowano ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Pieczenie kiełbasek okazało się dużą frajdą zwłaszcza dla maluchów. Pogoda i nastroje dopisywały. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Na koniec uczniowie spalili Marzannę i pożegnali się z zimą do przyszłego roku.

red. M. Rudzińska - opiekun SU

 

zobacz zdjęcia

Ferie profilaktyczne w szkole

          W szkole uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy. Dzieci w sposób praktyczny przedstawiały zasady udzielania pierwszej pomocy, tj. ustawienia poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej i sztuczne oddychanie. Potrafią powiadomić odpowiednie służby o zaistniałym wypadku.

zobacz zdjęcia

 

       Gościliśmy panią Zofię Bielską ze stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mławie, która przeprowadziła z dziećmi zajęcia z zasad prawidłowego odżywiania. Został wyświetlony film. Pani Zofia przeprowadziła quiz. Na zakończenie dzieci otrzymały tematyczne broszurki. Zdobyte wiadomości zostały wykorzystane podczas wykonywania plakatów dotyczących profilaktyki.

 

zobacz zdjęcia

                 

 

        Pobyt dzieci na kręgielni w Mławie uatrakcyjnił szkolne ferie.

 

zobacz zdjęcia

 

Na basenie.

 

zobacz zdjęcia

 

            Na zakończenie ferii dla uczniów przygotowano warsztaty tańca ludowego. W zajęciach uczestniczyli członkowie Zespołu Ludowo-Artystycznego "Mławiacy", który działa przy MDK Mława. Zaproszeni goście przybyli do naszej szkoły w oryginalnych strojach ludowych: łowickim, krakowskim, kaszubskim, szlacheckim. Uczniowie mogli bezpośrednio obejrzeć każdy strój, poznać poszczególne części stroju i ich nazwy. Poznali również w sposób praktyczny tańce poszczególnych regionów. Wspólnie z członkami zespołu dzieci uczyły się różnych kroków m.in. polki, obrotów, chołupców. Na zakończenie uczniowie zatańczyli poloneza. Warsztaty prowadzone były przez Piotra Jankowskiego przy współudziale członków zespołu "Mławiacy".

 

zobacz zdjęcia

red. M. Wiśniewska

Dzień Babci i Dziadka

Wigilia środowiskowa

12 grudnia 2013 r. tradycyjnie w naszej szkole została zorganizowana Wigilia Środowiskowa. Uczniowie pod kierunkiem katechetki Małgorzaty Gogolewskiej przygotowali jasełka, nawiązujące tematycznie do nadchodzących świąt, ale przede wszystkim do czasów nam współczesnych. Występ młodych artystów skłania do zastanowienia się czy w naszych sercach jest miejsce dla Nowonarodzonego Jezusa?

Wieczór został uatrakcyjniony konkursem indywidualnym na wykonanie kartki świątecznej oraz klasowym na zaśpiewanie kolędy.

Wyniki konkursu na najpiękniej wykonaną kolędę:

I miejsce - uczniowie klasy IV,

II miejsce - uczniowie klasy I ,

III miejsce - dzieci z oddziału przedszkolnego.

 

Wyniki konkursu na kartkę świąteczną:

kategoria kl. I - III

I miejsce - Kacper Jastrzębowski kl. I

II miejsce - Nikola Brzezińska kl. I

III miejsce - Dominik Brzeziński kl. II

kategoria kl. IV - VI

I miejsce - Dominika Nyga kl. IV

II miejsce - Julia Klimek kl. IV

III miejsce - Gracjan Lamparski kl. V

Gratulujemy zwycięzcom!

Konkurs ze znajomości utworów Juliana Tuwima

3 grudnia 2013 roku w naszej szkole został przeprowadzony konkurs ze znajomości utworów Juliana Tuwima. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z poezją Juliana Tuwima, budzenie zainteresowań czytelniczych oraz kształcenie umiejętności pracy w grupie. Do konkursu przygotowały się cztery drużyny uczniów klas III-IV. Uczniowie udzielili odpowiedzi na 36 pytań, wykazali się bardzo dobrą znajomością utworów poety. Pierwsze miejsce wywalczył zespół uczniów z klasy IV w składzie: Dominika Nyga, Anna Rogowska i Wiktor Ogrodowczyk. Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki.

Gratulujemy.

zobacz zdjęcia

red. M. Orkwiszewska

 

21 listopada - Światowy Dzień Rzucania Palenia

 

 

W związku z obchodami Światowego Dnia Rzucania Palenia uczniowie klasy V przygotowali dla społeczności szkolnej inscenizację dotyczącą szkodliwości palenia papierosów. Uczniowie przygotowali również okolicznościową gazetkę, na której wyszczególnili skutki zdrowotne palenia papierosów. Na godzinach wychowawczych przeprowadzono pogadanki dotyczące szkodliwości palenia.

 

Sporządziła Małgorzata Wiśniewska

 

 

zobacz zdjęcia

Święto Niepodległości

Uczniowie klas II i III pod opieką wychowawcy pani Małgorzaty Curyło przygotowali uroczysty apel z okazji 95. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

zobacz zdjęcia

Przedstawienie profilaktyczne

O zachowaniu w lesie, segregacji śmieci, recyklingu oraz zdrowym odżywianiu dzieci uczyły się poprzez uczestnictwo w spektaklu profilaktycznym finansowanym przez GOPS w Wieczfni Kościelnej. Przedstawienie odbyło się 8 listopada 2013 roku.

 

 

zobacz zdjęcia

Sposób na jesienne wieczory

                 

               Jeśli nudzisz się wieczorami a chcesz komuś sprawić prezent, wykonaj kwiaty z materiału. Do zrobienia kwiatów należy użyć połyskliwej satyny, organzy lub innego łatwotopliwego materiału. Zrób koła o różnej średnicy, a następnie opal brzegi materiału. Czym więcej kół, tym kwiat będzie pełniejszy. Złóż wszystkie koła jedno na drugim, przeszyj nitką z nawleczoną perełką lub jakimkolwiek koralikiem. Tak wykonany kwiat posłuży jako broszka, ozdoba spinki lub gumki do włosów.

red. D. Skrobińska

Przygotowujemy się do zimy

Zdjęcie wykonane 04.11.2013 r.

 

          Dni stają się coraz krótsze i zimniejsze. Lada dzień spadnie śnieg i przyjdą mrozy. Choć do kalendarzowej zimy mamy jeszcze czas, bo nastąpi 22 grudnia, to warto pomyśleć o zorganizowaniu dokarmiania ptaków. Zdjęcie wykonane całkiem niedawno, ale karma już cieszy się dużym zainteresowaniem. W ten sposób przyzwyczajamy ptaki do miejsca dokarmiania. Pamiętajmy wszyscy o zasadzie, że jeśli zaczęliśmy dokarmiać ptaki, to trzeba tę czynność kontynuować aż do wiosny.

red.admin

Spotkanie z poetą

           W dniu 6 listopada 2013 roku w bibliotece szkolno-środowiskowej Szkoły Podstawowej w Uniszkach Zawadzkich odbyło się spotkanie uczniów kl. I-III i wychowawców klas z Wiesławem Drabikiem. Organizatorem spotkania była dyrektor Gminnnej Biblioteki Publicznej w Wieczfni Kościelnej pani Marzena Majko; spotkanie prowadziła nauczycielka bibliotekarka Anna Bryska.

            Wiesław Drabik jest autorem ok. 150 książek dla dzieci ukazujących się od 1995 r. w wydawnictwach "Skrzat", "Siedmioróg", "Debit", "Wilga" i "Pascal". Do najbardziej znanych jego książek należą: "Awantura na podwórku", "Łakomczucha", "Kocie łakocie" czy "Bajka o Smoku  i Kraku i o tym jak powstał Kraków".

              W czasie spotkania autor opowiadał o swojej twórczości, prezentował bohaterów swoich książeczek, prowadził liczne konkursy dla dzieci. Dzieci słuchały z wielka uwagą wypowiedzi autora, wykazały się bardzo dobrą znajomością bajek, bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu biorąc udział w licznych konkursach. Dla wszystkich był to mile i twórczo spędzony czas. Uczestnicy spotkania będą długo pamiętać pełne humoru, wzbogacone licznymi rymowankami, wierszowanymi bajeczkami opowiadania autora.

                                                                                                                                                    Dziękujemy za spotkanie.

zobacz zdjęcia

red. Anna Bryska

                 

Pasowanie klasy I

W dniu 23 października w naszej szkole odbyło się wielkie święto - Pasowanie na Ucznia. W imieniu społeczności szkolnej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego bardzo serdecznie powitali pierwszaków oraz pozostałych uczestników uroczystości. W części artystycznej wzięli udział uczniowie klasy I, II i III. Liczne konkursy dla pierwszaków przygotował Samorząd Uczniowski. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych uczniów naszej szkoły uroczystej przysięgi uczniowskiej. Po ślubowaniu każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia dokonanego symbolicznym ołówkiem przez panią dyrektor. Pani wychowawczyni wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy. Świadkami tej podniosłej chwili były mamy, rodzeństwo pierwszaków, nauczyciele oraz starsi koledzy i koleżanki. Dzieci świetnie prezentowały się w stroju galowym i uczniowskich biretach. Wzorowo zdały swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyły na zaszczytne miano ucznia Szkoły Podstawowej w Uniszkach Zawadzkich. Po części oficjalnej nastąpił moment wręczenia pierwszakom pamiątek od klasy II, III, od Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców. Po oficjalnej  uroczystości uczniowie klasy I udali się do sali na poczęstunek przygotowany przez ich mamy.

red. M. Jastrzębowska

23 października 2013 r.

 zobacz zdjęcia

ODBLASKOWA SZKOŁA

  Nasz szkoła przystąpiła do konkursu  „ODBLASKOWA SZKOŁA – czyli mali bohaterowie na odblaskowej misji”, którego organizatorem jest Starosta Powiatu Mławskiego, Burmistrz Miasta Mławy oraz Komendant Powiatowy Policji w Mławie. Patronat nad konkursem objął Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie.

    Konkurs trwa od października do marca, a jego celem jest promowanie noszenia elementów odblaskowych przez uczniów szkół podstawowych, promowanie bezpiecznych zachowań i stosowanie świadomego stosowania zasad bezpieczeństwa w ruchu pieszych, inspirowanie środowiska szkolnego do działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym.

    W ramach akcji wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali wyposażeni w elementy odblaskowe w postaci breloczków. W toku realizacji tego projektu są planowane niezapowiedziane kontrole policjantów wspólnie z przedstawicielami Urzędu Gminy polegające na sprawdzeniu czy uczniowie  noszą elementy odblaskowe.

 

red. M. Jastrzębowska

Dzień Papieski

17 października 2013 r. w szkole miała miejsce podniosła uroczystość. Tego dnia odbył się apel poświęcony wielkiemu Polakowi - Janowi Pawłowi II. Hasłem XIII Dnia Papieskiego obchodzonego w Kościele rzymskokatolickim było "Jan Paweł II - Papież dialogu". Dzieci z klas starszych przypomniały postać błogosławionego Jana Pawła II, przyjaciela dzieci i młodzieży, słuchającego i wskazującego ludziom drogę do Boga. Obok życiorysu wielkiego Polaka nie zabrakło też ulubionej pieśni Papieża, chętnie wykonanej przez wszystkie dzieci. Uroczystość obejrzała cała społeczność uczniowska wraz z Kadrą Pedagogiczną.

red. M. Gogolewska

 zobacz zdjęcia

IX Kapmania "Białych Serc"

Podsumowanie Kampanii 18 października 2013 r.

 

Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do Kampanii Białych Serc organizowanej przezGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieczfni Kościelnej. Uczniowie pod okiem nauczycieli udekorowali całą szkołę białymi sercami. Najładniej udekorowano klasopracownię matematyki i klasy III. Zwycięskie klasy nagrodzono.  Koordynatorzy projektu zorganizowali również konkurs na największe serce wykonane wspólnie przez całą klasę. Bezapelacyjnym zwycięzcą tego konkursu okazała się klasa V, która wspólnie z wychowawczyniąp. Małgorzatą Wiśniewską wykonała najpiękniejsze serce. Nagrodzono również klasę I. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował dla szkół konkurs plastyczny  propagujący zdrowe życie bez nałogów. W konkursie wzięli udział  uczniowie klas I – III.  Nagrody otrzymali: Gabriela Kocot, Orkwiszewska Aleksandra, Pętlicka Izabela, Skolimowska Natalia, Pawłowski Dominik, Sieradzka Oliwia. W piątek 18 października cała szkoła przeszła ulicami Uniszek Zawadzkich w Marszu Białych Serc. Na zakończenie podsumowano wszystkie konkursy i wręczono nagrody.         

red. M. Rudzińska, M. Jastrzębowska

 zobacz zdjęcia

Podsumowanie konkursu plastycznego

 

        W związku z Rokiem Juliana Tuwima w naszej szkole prowadzone są różne działania. We wrześniu chętni uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym na ilustrację do wybranego wiersza poety. Konkurs był prowadzony w dwóch kategoriach: klasy 0-III i klasy IV-VI. Łącznie ze wszyskich klas wpłynęło 39 prac. Jury w składzie: pani dyrektor Dorota Skrobińska, pani Marianna Gumienna i pani Małgorzata Curyło, wybrało najlepsze prace.
 

 

Klasy 0-III

 

I miejsce Kacper Wydurski - klasa I

 

II miejsce Gabriela Kocot - klasa II

 

III miejsce Izabela Pętlicka -  klasa III

 

 

 

Klasy IV-VI

 

I miejsce Klaudia Plona - klasa VI

 

II miejsce Wiktor Ogrodowczyk - klasa IV

 

III miejsce Patryk Wasiłowski - klasa IV

 

 

 

Wręczenie nagród odbyło się  18 października. Wystawka prac uczniów znajduje się w szkolnej bibliotece.

 

red. M. Orkwiszewska

  zobacz zdjęcia

Dzień Edukacji Narodowej

Red. M. Rudzińska 11 października 2013 r.

 

 zobacz zdjęcia

Dzień Chłopaka

Dyskoteka z konkursami z okazji Dnia Chłopaka

 zobacz zdjęcia

Red. M. Rudzińska

 

III ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA 2013

 

O akcji

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (WMTDay) to bezpłatna akcja edukacyjna. Odbywa się w ostatni piątek września, który w tym roku przypada na 27 dzień miesiąca.

Jaki jest cel akcji?
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia. Jak wykazała poprzednia edycja zarówno jedni jak i drudzy świetnie się przy tym bawią.

Na czym polega?
Na przeprowadzaniu krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia przez Komisje oraz Patrole Egzaminacyjne. Ich skład tworzą uczniowie pod opieką osoby dorosłej. Możliwe są różne warianty najczęściej jednak to młodsi uczniowie przepytują starszych kolegów bądź dorosłych zgodnie z mottem:

"Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają".

http://www.wmtday.org/

Organizator Główny - Wydawnictwo Edukacyjne WKM „Rachmistrz” Andrzej Grabowski, Szczecinek, Polska.
Organizator Lokalny – Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach Zawadzkich

W akcji wzięło udział 755 Organizatorów Lokalnych, w tym 563 z Polski, 142 z Rosji, 50 z innych krajów.

 

Nasza szkoła po raz pierwszy przyłączyła się do obchodów Święta Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas III - VI zostali przeegzaminowani przez komisje egzaminacyjne składające się z uczniów klasy IV. Znakomita większość egzaminowanych wykazała się bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia, uzyskując legitymacje MT EXPERT. Wśród expertów znalazła się też jedna odważna osoba dorosła - Pani Monika Rudzińska, nauczyciel języka angielskiego. Następnie chętni uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie "WMTDay" rozwiązując łamigłówki matematyczne związane z tabliczką mnożenia. Zwycięzcą konkursu została uczennica kl. VI - Kamila Pętlicka, II miejsce zajęła uczennica kl. IV - Dominika Nyga. Gratulujemy! 

Koordynator szkolny - Monika Zasina

 zobacz zdjęcia

Akcja "Sprzątanie świata"!

               17 września 2013 r. przyłączyliśmy się do sprzątania świata poprzez zbiórkę elektrośmieci. Dziękujemy mieszkańcom gminy Wieczfnia Kościelna. Dziękujemy za dostarczenie zużytego sprzętu elektrycznego

red.admin

 

Nasz wkład w Dożynki Gminno-Parafialne w Wieczfni Kościelnej

        11 września uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje talenty na scenie dożynkowej w Wieczfni Kościelnej. Oprawę muzyczną dopełniły bańki mydlane wypuszczane w stronę publiczności. W zespole "Mławiacy" mogliśmy podziwiać, tańczącą nauczycielkę naszej szkoły Małgorzatę Wiśniewską. Całość dopełniła znakomita dekoracja, uświetniająca dziesięciolecie wieczfniańskich dożynek autorstwa Doroty Skrobińskiej.

           Dyrektor szkoły dziękuje administracji szkoły i nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas na przygotowanie tegorocznych dożynek.

zobacz zdjęcia

red. admin

Gościliśmy rekonstruktorów

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

zobacz zdjęcia

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )