Lokietek

przy_lokiet      
Nasza szkoła
Punkt Przedszkolny
Archiwum

Projekt "Zdalna edukacja"

             Gmina Wieczfnia Kościelna otrzymała środki finansowe na zakup 25 laptopów. Wniosek o 100% wsparcie złożony został w ramach projektu grantowego pn.: „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

         W wyniku sprawnie przeprowadzonej procedury wyboru wykonawcy zadania w czwartek 7 maja laptopy przekazane zostały dyrektorom szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Docelowo laptopy trafią do uczniów, którzy dzięki nim, będą mogli w pełni realizować zdalne nauczanie – informuje p. Mariusz Gębala Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna. Zamknięcie szkół przez pandemię koronawirusa na tak długi czas wymusiło nowe standardy prowadzenia zajęć edukacyjnych. Uczniowie zamiast w szkolnych ławkach zasiadają przed monitorami komputerów. Niestety wielu z nich nie posiada sprzętu, na którym może realizować podstawy programowe. Zakupione laptopy użyczone więc zostaną najbardziej potrzebującym dzieciom, aby w czasie trwającej epidemii, mogły one kształcić się na odległość – wyjaśnia wójt gminy. Do naszej szkoły trafiło 5 laptopów, które następnie otrzymali uczniowie i nauczyciel.

                     Środki przeznaczane na zakup sprzętu dla uczniów i nauczycieli pochodzą z budżetu Unii Europejskiej.

 

Zakup sfinansowany w ramach realizacji projektu pn. “Zdalna Szkoła – Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

w systemie  kształcenia ogólnego” współfinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

PROJEKT ZDALNA SZKOŁA +
Zakup sfinansowany w ramach Programu Operacyjnego polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

opis dokumentutypdata

Regulamin użyczenia komputerów w ramach programu

docx09-06-2020[ Pobierz ]
95 kB
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )